Eurtime — pierwszy globalny serwis poszukiwania pracowników

Znajdź pracowników dziś — zapłać jutro


0

Kandydatów poszukuje pracy

Stwórz bezpłatną Ofertę Pracy i dziś rozpocznij dialog z Kandydatami

Wasze korzyści

Korzyści współpracy z nami

 • Bezpośrednie współdziałanie

  Bezpośredni kontakt z Kandydatem

  Warunki przyjęcia do pracy, możecie Państwo omówić z Kandydatem osobiście, dzięki naszemu Serwisowi
 • Bezpłatne poszukiwanie Kandydatów

  Bezpłatne poszukiwanie Kandydatów

  Wybierasz kompetentnych Kandydatów i prowadzisz z nimi dialog, ale płacisz tylko wtedy, kiedy będziesz zatrudniać kogokolwiek
 • Najlepsi kandydaci

  2 tygodnie gwarancji

  Jeżeli Kandydat nie spełnia Państwa oczekiwań, macie Państwo dwa tygodnie tzw. gwarancji, aby zamienić Kandydata na innego

BAZA PRACOWNIKÓW

Ponad 30 000 osób które poszukują pracy

Nasza baza zawiera Kandydatów reprezentujących wiele krajów i ponad 700 różnych profesji.
Tutaj możecie Państwo znaleźć właśnie tego, który jest wam potrzebny

iWięcej o procesie zatrudniania osób z innych krajów. Prosimy przeczytać informacje które dadzą odpowiedź na Państwa pytania.

Chcecie Państwo wiedzieć ile będzie kosztowała rekrutacja?

Tutaj możecie się Państwo dowiedzieć ile zapłacicie po wybraniu odpowiedniego Kandydata
 • Pełny dostęp do bazy Kandydatów
 • Kandydaci otrzymują informacje o Państwa propozycji prac
 • Osobisty manager
 • Kandydaci zatrudnieni w Eurtime pracują u Panstwa na podstawie kontrakt
150 Bez VAT

za Kandydata bez kwalifikacji

Taryfa indywidualna

za Kandydata wykwalifikowanego i wysoko wykwalifikowanego

Zarejestruj się

i znajdź najlepszego Kandydata

O projekcie

Jak to działa?

Wyszukiwanie pracowników dzięki serwisowi EURTIME jest bardzo proste: wystarczy się zarejestrować, umieścić informację o swojej firmie / osobie fizycznej, a następnie, w ten sam sposób umieścić informację o ofercie pracy. To wszystko ! - po opłaceniu usługi, Państwa oferta będzie aktywna.
Informacja o Państwa ofercie pracy, dotrze do grupy zainteresowanych nią pracowników. Dzięki naszemu serwisowi, możecie Państwo uzyskać informacje dodatkowe bezpośrednio od Kandydatów i w efekcie zdecydować, którego z nich przyjmiecie do pracy. Żadnych pośredników - żadnych ukrytych opłat !
Zarówno Państwo jak i Kandydaci macie możliwość przeszukiwania bazy, w celu znalezienia siebie nawzajem. W naszej bazie posiadamy CV dziesiątek tysięcy kandydatów, z różnych stron świata, różnych specjalności i wykształcenia, o bardzo wysokim poziomie motywacji, zdeterminowania oraz entuzjazmu.
W przypadku wątpliwości możecie Państwo liczyć na pomoc naszych pracowników.


Dlaczego my?

Większość z Państwa szuka pracy we własnym kraju, ale część poza jego granicami. Konkurencja, obawy przed skomplikowanymi formalnościami i w końcu strach, często powodują, że rezygnujecie Państwo z realizacji własnych marzeń. Niektórym udaje znaleźć się pracę dzięki pośrednikom, jednak znacznie częściej zostajecie Państwo, wyrolowani lub wręcz oszukani. Ci z Państwa chcący pracować w kraju, często biorą pierwszą nadarzającą się ofertę pracy, inni jadą w nieznane poza granice, a pozostali mają coraz mniej nadziei. EURTIME, wszystkim daje nowe możliwości, otwiera inną perspektywę, tym z Państwa, którzy chcą zostać w kraju, jak i tym którzy chcą szukać szczęścia poza jego granicami. My Państwu pomożemy! My pracujemy bez pośredników!


Nasza misja

Naszą misją jest, aby każda firma / osoba fizyczna, miała możliwość przyjąć do pracy pracownika, często wysokiej klasy specjalistę, niezależnie od różnych barier: językowych, kulturowych, wizowych, lokalizacji, statusu społecznego i innych. W tym celu wykorzystujemy swoje umiejętności i doświadczenie, ale także nowoczesne technologie. Chcemy wszystkim którzy pragną poprawić swój byt, pomóc uczynić to bez przeszkód.


Nasz zespół

Jesteśmy zespołem młodych i ambitnych profesjonalistów, którzy pracując w różnych krajach Europy, realizują wspólny cel - pomoc jednym znaleźć pracę, a drugim pracowników. Wiele razy, od początku do końca, przechodziliśmy cały proces rekrutacji, dlatego dokładnie wiemy jak unikać trudności, oraz nieporozumień w kontaktach pracownika z pracodawcą.

Potrzebujesz pomocy?

Pomoc dla pracodawców

W przypadku watpliwości lub pytań możecie Państwo liczyć na pomoc naszych pracowników.

+48 601 767 409,
+48 514 146 577,

(od pon. do pt. w godz. 9-17)

lub

Wyślij wiadomość